Szanowni Państwo,

nasza firma -  GRACO Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od samego początku zajmujemy się maszynami roboczymi, służącymi do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości. Produkujemy zabudowy podwozi samochodów ciężarowych i sprzedajemy kompletne pojazdy.

Przy wyborze strategicznych dostawców produktów, oferowanych przez nas na rynku polskim stosujemy kryterium najwyższej jakości. Z tego powodu postanowiliśmy związać się ze światowym liderem - firmą PALFINGER.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z jakości naszych produktów i usług.

Zapraszamy do współpracy,
zespół firmy Graco.

 

RODO / klauzula informacyjna

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wykonując obowiązek informacyjny wynikający z tego rozporządzenia, prosimy o zapoznanie się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa:  http://graco.pl/images/pliki/RODO.pdf

 

 

 

Pojazdy do sprzedaży Palfinger YouTube Palfinger HPSC PK 165.002 TEC 7
https://yt3.ggpht.com/a-/AN66SAxE9KUQhdpsKHi7kVzI-Iw9SD36eVrV5tdE5w=s288-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no alt
       

alt