Kariera

Aktualizacja 10.09.2015

 

Specjalista ds. sprzedaży.

Podstawowe obowiązki:

  • marketing i sprzedaż pojazdów,hydraulicznych żurawi, podnośników koszowych i urządzeń załadunkowych

Podstawowe wymagania :

  • silne predyspozycje do sprzedaży
  • gotowość do podróży służbowych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą, samodzielną pracę w małym zgranym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • samochód służbowy

 

INNE OFERTY PRACY

1. Konstruktor

2. Inżynier mechatronik

3. Inżynier elektronik

4. Spawacz z pełnymi uprawnieniami wg PN  EN 287-1 do spawania  stali o podwyższonej oraz wysokiej wytrzymałości  ( S690)

5. Elektryk samochodowy

6. Monter urządzeń technicznych  ze specjalizacją hydraulika siłowa, mechanika samochodowa, maszyny budowlane

7. Ślusarz

8. Serwisant urządzeń technicznych  ze specjalizacją hydraulika siłowa, mechanika samochodowa, maszyny budowlane

 

C.V., list motywacyjny i zdjęcie prosimy przesłać na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.